محصولات
  شرکت ها
    مرتب سازی بر اساس :

     زمانی که به اطراف خود با دقت بیشتری نگاه می کنیم، حضور انواع محصولات شیمیایی را بهتر درک می کنیم. مواد شیمیایی کاربردهای گسترده ای در زندگی انسان دارند. از جمله محصولات کاربردی می توان به ترکیبات پلیمری اشاره کرد.

     یکی از ترکیبات پلیمری، سدیم تری پلی فسفات می باشد. این محصول به علت ویژگی های منحصر به فردی که دارد، تقاضای خرید سدیم تری پلی فسفات به واسطه کاربرد در صنایع گوناگون نظیر صنعت تولید کاغذ و مقوا، صنعت تولید پارچه، صنعت تولید رنگ و... افزایش یافته است.

     خرید سدیم تری پلی فسفات:

     سدیم تری پلی فسفات با مشخصات و خواصی که دارد، جزو مواد پرکاربرد در صنعت محسوب می شود و در گریدهای خوراکی و صنعتی تولید و عرضه می شود.

     مراکز متعددی در جهت فروش سدیم تری پلی فسفات فعالیت می کنند. اما انتخاب یک مرکز معتبر، امری مهم در خرید سدیم تری پلی فسفات می باشد. در این راستا گروه شیمی بازار، لیستی از تامین کنندگان این محصول آماده کرده است که از اعتبار بالایی برخوردار هستند.

     اگر قصد خرید سدیم تری پلی فسفات را دارید، می توانید با مراکز ذکر شده در ارتباط باشید و اطلاعات لازم را کسب کنید و در نهایت سفارش خود را به ثبت رسانید.

     قیمت سدیم تری پلی فسفات:

     درصد بالایی از سدیم تری پلی فسفات موجود در بازار، وارداتی هستند و توسط سایر کشورها نظیر چین تامین می شوند. از آن جایی که خرید این محصولات با دلار انجام می شود، قیمت نهایی محصول برای مصرف کنندگان، نوساناتی دارد.

     به همین علت برای اطلاع از آخرین قیمت سدیم تری پلی فسفات می بایست در قسمت استعلام قیمت سایت، درخواست خود را به ثبت رسانید. در این صورت قیمت سدین تری پلی فسفات در کوتاه ترین زمان برای شما ارسال می شود. همچنین می توانید با شماره های درج شده تماس بگیرید و با کارشناسان مراکز توزیع کننده، در ارتباط باشید.

     سدیم تری پلی فسفات:

     سدیم تری پلی فسفات در دسته ترکیبات معدنی قرار دارد و به شکل بدون آب و شش آبه یافت می شود. این محصول شیمیایی با نام های دیگری نظیر تری فسفریک اسید، نمک پنتاسدیم، تری پلی فسفات و... شناخته شده است. همچنین به اختصار با نماد STPP مشهور است.

     محصول شیمیایی مورد نظر از کنار هم قرار گیری و پیوند بین پنج عدد عنصر سدیم با نماد شیمیایی Na، سه عدد عنصر فسفر با نماد شیمیایی P و ده عدد عنصر اکسیژن با نماد شیمیایی O تشکیل شده است و فرمول شیمیایی سدیم تری پلی فسفات به صورت Na5P3O10 می باشد.

     STPP از جمله مواد شیمیایی محسوب می شود که در فاز جامد به سر می‌ برند و به صورت پودر سفید رنگ یافت می شود.

     این ماده با جرم مولکولی 367.8 g/molجزو مواد بازی محسوب می‌ شود و PH آن از 9 تا 10 متغیر است. در رابطه با نقطه ذوب این محصول نیز می توان گفت که در دمایی معادل ۶۲۲ درجه سانتی گراد به نقطه ذوب خود می‌ رسد.

     در رابطه با حلالیت این محصول نیز می‌ توان گفت که در آب محلول می باشد، اما در الکل ها همچون اتانول کاملاً نامحلول است. همچنین سدیم تری پلی فسفات جاذب بسیار خوب رطوبت موجود در هوا می باشد به همین علت در نگهداری و استفاده از آن دقت شود.

     کاربردهای سدیم تری پلی فسفات:

     از آنجایی که محصول شیمیایی خواص و ویژگی های متعددی نظیر خاصیت قلیایی دارد، در صنایع و امور گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. در این قسمت سعی داریم شما را با کاربرد های سدیم تری پلی فسفات آشنا کنیم:

     سدیم تری پلی فسفات و تولید مواد شوینده:

     یکی از ویژگی های بارز سدیم تری پلی فسفات، خاصیت پاک کنندگی و تمیز کنندگی آن می باشد. به همین علت از آن برای تهیه و تولید انواع مواد شوینده چه جامد و چه مایع استفاده می شود.

     حضور سدیم تری پلی فسفات در ساختار مواد شوینده، می تواند به تنظیم میزان PH، کاهش میزان آلودگی، از بین بردن سختی آب و... اشاره کرد. که به واسطه همین کاربرد ها خرید سدیم تری پلی فسفات با کیفیت برای صاحبان صنایع اهمیت بالایی دارد.در واقع این محصول با جداسازی یون های فلزی از آب می تواند به کاهش سختی آب کمک کند.

     سدیم تری پلی فسفات و صنایع غذایی:

     از این ماده شیمیایی به عنوان نوعی ماده افزودنی در صنایع غذایی استفاده می شود و خواهان بسیار زیادی دارد. این نمک خوراکی می تواند سرعت فاسد شدن مواد غذایی را کاهش دهد. همچنین حضور سدیم تری پلی فسفات در مواد غذایی نظیر گوشت و غذاهای دریایی می تواند به طراوت و تازگی هرچه بهتر کمک کند.

     فرم استعلام قیمت
     ثبت اطلاعات
     logo-samandehi