محصولات
  شرکت ها
    مرتب سازی بر اساس :

     ترکیبات شیمیایی بسیاری در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند. دسته ای از محصولات کاربردی در صنعت، گلوکونات ها می باشد. گلوکونات ها در واقع نمک هایی از گلوکونات اسید می باشد که خود انواع گوناگونی همچون: گلوکونات سدیم، گلوکونات کلسیم، گلوکونات روی، زینک گلوکونات و... دارد.

     در این قسمت سعی داریم شما را هرچه بهتر با سدیم گلوکونات آشنا کنیم تا در صورت نیاز به خرید گلوکونات، بتوانید به بهترین شکل تصمیم گیری کنید.

     گلوکونات سدیم:

     گلوکونات سدیم، ماده ای شیمیایی می باشد که از تخمیر گلوکز تولید می شود. این محصول شیمیایی از پیوند بین یک عدد عنصر سدیم با نماد شیمیایی Na، شش عدد عنصر کربن با نماد شیمیایی C، یازده عدد عنصر هیدروژن با نماد شیمیایی Hو هفت عدد عنصر اکسیژن با نماد شیمیایی Oتشکیل می شود. در واقع فرمول شیمیایی گلوکونات سدیم به صورت NaC6H11O7می باشد.

     جرم مولی این ماده حدودا ۲۱۸ g/molمی باشد و با نام های دیگری همچون نمک مونو سدیم، ناتریوم، سدیم D- گلوکونات و... نیز مشهور است.

     در رابطه با ظاهر این محصول شیمیایی می توان گفت که ماده ای جامد و سفید رنگ می باشد که حالت پودری دارد و با درصد خلوص 99% یافت می شود.

     در رابطه با حلالیت این محصول نیز می توان گفت که در آب حلال است و به میزان 58 گرم در 100 میلی لیتر، حل می شود. همچنین گلوکونات سدیم به میزان کمی در دی اتیل اتر و اتانول حل می شود.

     محصول شیمیایی مورد نظر به عنوان یک ماده افزودنی در بسیاری از صنایع همچون صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. زیرا این ماده غیر سمی بوده و برای انسان بی ضرر است.

     کاربردهای گلوکونات سدیم:

     گلوکونات سدیم یک ماده افزودنی در صنایع گوناگون می باشد و به علت خواصی که دارد، در بسیاری از صنایع پرکاربرد شده است. اکنون قصد داریم شما را با کاربردهای این ماده آشنا کنیم.

     • گلوکونات سدیم در صنایع غذایی:

     گلوکونات سدیم یک تثبیت کنندگی، افزایش دهنده میزان غلظت، افزایش طول عمر مفید محصولات غذایی و... دارد. به همین علت از آن در محصولات مختلف لبنی، گوشت های فرآوری شده، ادویه جات و... مورد استفاده قرار می گیرد.

     • گلوکونات سدیم در صنعت مواد شوینده:

     گلوکونات سدیم خواص منحصر به فردی نظیر چربی گیری و پاک کنندگی دارد. به همین علت از آن برای تهیه و تولید انواع مواد شوینده استفاده می شود.

     فرم استعلام قیمت
     ثبت اطلاعات
     logo-samandehi