محصولات
  شرکت ها
    مرتب سازی بر اساس :

     محصولات شیمیایی در زندگی، تغییرات بسیاری ایجاد کرده است. اگر به اطراف خود نگاه کنید، خواهید دید که زندگی انسان با تمامی محصولات شیمیایی گره خورده است. در این قسمت سعی داریم شما را با تیلوز ۴۰۰۰ آشنا کنیم که یکی از مواد شیمیایی پرکاربرد در صنعت می باشد.

     تیلوز چیست؟

     در قدم اول به سوال تیلوز چیست پاسخ می دهیم... تیلوز از جمله ترکیبات شیمیایی کاربردی محسوب می شود که با نام هیدروکسی اتیل سلولز در صنعت مشهور است. این محصول در گریدهای مختلف، از تیلوز ۴۰۰۰ تا تیلوز ۲۰۰۰۰۰ تولید می شود.

     هر یک از انواع تیلوز، ویژگی ها و خواص منحصر به فردی دارند که با توجه به خواص آن، در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد.

     اگر بخواهیم گریدهای مختلف تیلوز را با یک دیگر مقایسه کنیم، می توان گفت که هرچه گرید این محصول کمتر باشد، از مقاومت بیشتری در برابر آب برخوردار است. با توجه به این موضوع می توان گفت که تیلوز ۴۰۰۰ مقاوم ترین تیلوز در برابر آب می باشد.

     مشخصات فنی تیلوز

     نام فارسی ماده:تیلوز
     لاتین:tylose
     نام دیگر:هیدروکسی اتیل سلولز
     فرمول شیمیایی:HEC
     شکل ظاهری:جامد
     جرم مولی:228.18 g/mol
     CAS NO:9032-42-2

     تیلوز ۴۰۰۰

     تیلوز ۴۰۰۰ همچون سایر گریدهای تیلوز، از جمله محصولات غلظت دهنده سلولزی محسوب می شود که به منظور تغییر در خاصیت آب بندی و همچنین میزان حلالیت یک ماده استفاده می شود.

     این ماده شیمیایی نوعی پلیمر غیر طبیعی و نیمه سوزنی محسوب می شود که غیر سمی است. به همین علت از آن در صنعت تولید لوازم آرایشی و بهداشتی، صنعت تولید مواد غذایی و داروسازی استفاده می شود.

     ساختار پلیمری تیلوز ۴۰۰۰ به گونه ای است که هر حلقه آن، سه گروه هیدروکسیل با نماد شیمیایی OH دارد که در زمان حل شدن آن در آب کلوئید تشکیل می شود.

     ویژگی های تیلوز ۴۰۰۰:

     ویژگی‌ ها و خاصیت ‌های هر محصول شیمیایی، ما را یک قدم به شناخت آن محصول نزدیک می کند. از این رو تمامی خواص و ویژگی های تیلوز ۴۰۰۰ را به صورت کامل ذکر کرده ایم تا بتوانید هرچه بهتر با این محصول کاربردی آشنا شوید. به خریداران تیلوز ۴۰۰۰ توصیه می شود که این قسمت را از دست ندهند.

     در ابتدا سعی داریم شکل ظاهری این ماده را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم. تیلوز ۴۰۰۰ از جمله محصولات جامد محسوب می ‌شود که حالت پودری داشته و به رنگ های سفید یا بژ روشن در بازار یافت می شود. علاوه بر حالت پودری این محصول به شکل گرانول نیز موجود است. این ماده شیمیایی، بی بو و بی مزه می باشد.

     در رابطه با انحلال پذیری این ماده شیمیایی می ‌توان گفت که در آب کاملاً انحلال پذیر بوده اما در بسیاری از حلال های آلی به هیچ عنوان حل نمی شود.

     این محصول شیمیایی، غیر سمی بوده و از جمله محصولات قابل احتراق محسوب می شود. به علاوه می توان گفت که ماده ای واکنش پذیر می باشد و به سرعت با عوامل اکسید کننده وارد واکنش می شود.

     از جمله خواص منحصر به فرد تیلوز ۴۰۰۰ می توان به خاصیت امولسیون کنندگی، خاصیت چسبانکی، غلظت دهندگی و خاصیت پراکندگی اشاره کرد.

     کاربردهای تیلوز ۴۰۰۰:

     این محصول شیمیایی کاربرد های گسترده ای در دنیای صنعت دارد. برای آشنایی هر چه بهتر با تیلوز ۴۰۰۰، برخی از کاربردهای این ماده را آورده ایم:

     تیلوز ۴۰۰۰ در صنعت تولید محصولات آرایشی و بهداشتی:

     از تیلوز ۴۰۰۰، به عنوان یک مکمل بی ضرر و غیر سمی در صنعت آرایشی و بهداشتی یاد می شود. در واقع این ماده شیمیایی به عنوان نوعی اتصال دهنده در پودرها و کرم های آرایشی مورد استفاده قرار می گیرد.

     تیلوز ۴۰۰۰ در صنعت تولید رنگ و روکش:

     از دیگر کاربردهای این ماده شیمیایی می توان به استفاده از آن در صنعت تولید رنگ و روکش اشاره کرد. در واقع این ماده به عنوان نوعی امولسیون کننده در رنگ ها، روکش ها و همچنین چسب ها حضور دارد.

     خرید تیلوز ۴۰۰۰

     فعالیت صنایع بسیاری وابسته به خرید تیلوز ۴۰۰۰ می باشد. از صنایعی که به این ماده به عنوان نوعی مکمل یا ماده افزودنی نیاز دارند، می توان به صنعت تولید لوازم آرایشی و بهداشتی، صنعت نفت و گاز، صنعت تولید رنگ و رزین، صنعت تولید مواد و مصالح ساختمانی و... اشاره کرد.

     خریداران تیلوز ۴۰۰۰ می توانند از لیستی که توسط شیمی بازار آماده شده است، استفاده کنند و خریدی با اطمینان داشته باشند. این لیست حاوی تامین کنندگان درجه یک تیلوز ۴۰۰۰ می باشد. شما می توانید با تمامی مراکز مذکور در ارتباط باشید و خرید خود را نهایی کنید.

     قیمت تیلوز ۴۰۰۰

     قیمت تیلوز ۴۰۰۰، دچار تغییرات بسیاری می شود. تمامی خریداران این محصول قبل از ثبت سفارش خود، از قیمت لحظه‌ ای و نهایی آن مطلع شوند. برای این منظور می توانید در خواست استعلام قیمت خود را به ثبت رسانید. در این صورت در کوتاه ترین زمان قیمت برای شما ارسال خواهد شد.

     فرم استعلام قیمت
     ثبت اطلاعات
     logo-samandehi