محصولات
  شرکت ها

   حمل و نقل مواد شیمیایی


   اهمیت حمل و نقل در هر کسب و کاری و رفع نیاز های مربوط به آن از موارد مهم برای پیشرفت و نیل به توسعه پایدار می باشد. در کشور ما ایران، بخش عمده حمل و نقل به صورت سنتی و توسط باربری های سنتی انجام میگیرد و هزینه های زیادی را به صاحبان بار تحمیل می کند. با افزایش ضریب نفوذ تکنولوژی در کسب و کارها، نیاز ورود به عرصه حمل و نقل بیش از پیش احساس شده است.

   شیمی بازار با همکاری اوبار، از شرکت های به نام صنعت حمل ونقل، امکاناتی را جهت تسهیل باربری برای فعالین صنایع شیمیایی فراهم آورده است. مشترکین شیمی بازار از این پس می توانند برای حمل بار خود از سرویس حمل و نقل شیمی بازار استفاده نمایند. این فرایند بسیار ساده است، کافی است درخواست حمل بار خود را به صورت آنلاین ارسال کرده و حداقل هزینه تمام شده برای خدمت مورد نظر را به صورت آنلاین مشاهده نمایید.

   حمل و نقل مواد شیمیایی

   در این سامانه امکان ثبت انواع بار وجود دارد و مشترکین می توانند جزئیات مربوط به حمل بار را با در نظر گرفتن محدودیت ها انتخاب کنند.

   حمل و نقل مواد شیمیایی

   همچنین به دلیل حضور بیش از 110.000 راننده فعال، علاوه بر بالا رفتن سرعت پیدا شدن راننده، هزینه های دریافت خدمات به دلیل رقابتی بودن سرویس تا حدود زیادی کاهش پیدا خواهد کرد.

   حمل و نقل مواد شیمیایی

   پس از ثبت درخواست، مشترکین می توانند وضعیت بار خود را به صورت لحظه ای از طریق پنل خود پیگیری کنند.

   علاوه بر این امکانات این سرویس مزایایی دارد که به شرح ذیل است:

   • دسترسی به تیم پشتیبانی 24 ساعته
   • متخصصین برنامه ریزی لجستیک
   • امکان امتیازدهی به رانندگان
   • راحتی در ثبت سفارشات برای صاحبان بار
   • نظارت بر وضعیت رانندگان
   • ایجاد پنل سازمانی برای سفارش های حمل بار
   فرم استعلام قیمت
   ثبت اطلاعات
   logo-samandehi