محصولات
  شرکت ها

   درباره ما


   چرایی وجود ما
   از زمانی که شیمی بازار با هدف اطلاع رسانی و آگاه سازی فعالان صنایع شیمیایی کشور پا به عرصه وجود گذاشت، دور نمای ما تنها برداشتن گامی در پیشرفت این صنعت در کشور به امید خودکفایی و کسب افتخار در این عرصه برای ایران عزیز بود. همچنین همراه شدن فعالان صنایع شیمیایی با ما در این صنعت اتفاقاتی را رقم زد که منجر به جمع آوری بانک جامع اطلاعات صنایع و مواد شیمیایی کشور شد.
   با استفاده از دانش انفورماتیک و هوش مصنوعی در کنار این بانک اطلاعاتی، شیمی بازار به عنوان مشاور و دستیاری تجاری در کنار فعالان صنایع شیمیایی قرار گرفت. همچنین این برند با تحلیل بازار و بررسی قیمت مواد شیمیایی، مقایسه کیفیت و تحلیل آماری محصولات شیمیایی باعث به وجود آوردن بستری مناسب برای تجارت سالم در بازار مواد شیمیایی ایران شد که این امر به صورت مجازی در پلتفرم B2B شیمی بازار محقق گشت.
   این روزها افتخار همراهی با بزرگان این صنعت را داریم و مخاطبان ما با تعامل و وفاداری هر چه بیشتر، ما را به ادامه راه امیدوار می‌کنند. شیمی بازار با برداشتن گام‌هایی به حد توان، با قصد سپاسگزاری از این همراهی، نیّت خدمت هر چه بیشتر به صنایع شیمیایی کشور را دارد.

   هدف ما چیست؟
   هدف ما به عنوان اولین پلتفرم B2B صنایع شیمیایی ایران، گشایش نمایشگاهی آنلاین و دائمی برای در اختیار گذاشتن بورسی قابل اعتماد برای مواد شیمیایی است تا شاهد رونق خرید و فروش آگاهانه، مستقیم و بدون واسطه این مواد و در نتیجه پیشرفت صنایع شیمیایی کشور باشیم.
   در این راه شیمی بازار با جذب تامین کنندگان و مشتریان بالقوه و ارزیابی فعالان این عرصه، ارتباط مستقیم و آسان خریدار و فروشنده را ممکن کرده و به دنبال تحقق آینده‌ای روشن برای حضور فعالان ایرانی در بازارهای بین‌المللی و پس از آن تبدیل شدن به بزرگترین مارکت آنلاین صنایع شیمیایی خاورمیانه و کشورهای حوزه‌ی CIS است.

   ابزارهای ما در اختیار شما
   ما علاوه بر اینکه تجربه‌ی علمی و تحلیلی را در اختیار شما خواهیم گذاشت، تیم توسعه نرم‌افزاری با سابقه‌ای طولانی و درخشان در زمینه هوش مصنوعی و انفورماتیک به خدمت گرفته و با استفاده از تیم توسعه بازاری که سابقه‌ای ارزشمند در زمینه بازرگانی داخلی و بین المللی دارد سعی کرده‌ایم تا ابتدا با برداشتن قدمی مستحکم به معرفی فعالین این صنعت در بازار های کسب و کار آنلاین پرداخته و در گام‌های بعدی به تسهیل صادرات و واردات (در صورت عدم وجود در کشور) مواد شیمیایی مورد نیاز کمک کنیم تا این مواد با بهترین قیمت و به آسانی در اختیار خریداران و مصرف کنندگان قرار گیرد.

   تاکنون چه کرده‌ایم؟
   ما مفتخریم که با حضور فعال در کنار صنایع شیمیایی کشور تاکنون موفق به برگزاری چندین سمینار، رویداد و نشست تخصصی با همراهی افراد تاثیرگذار و فعالین این عرصه شده‌ایم و همچنین با برقراری ارتباط با اتحادیه‌ی صنف تهیه‌کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی قدمی مهم در همکاری با ایشان برداشته و نقش مهمی را در اطلاع رسانی و آگاهی به مخاطبین ایفا کرده‌ایم.
   همچنین با فراهم آوردن بستری مناسب در بازار بیست و چهار ساعته و رو به رشد اینترنت برای مواد شیمیایی، علاوه بر فراهم آوردن فرصتی برای حضور در بازارهای آنلاین، بستری امن و کارآمد جهت توسعه معاملات مواد شیمیایی را آماده و ارتباط مستقیم و آسان بین فروشنده و خریدار را ممکن کرده‌ایم.

   چه خدماتی ارائه می‎دهیم؟
   ما در شیمی بازار علاوه بر شرکت در نمایشگاه‌‌های متعدد، برگزاری نشست‌های تخصصی، رویداد و سمینارهای مواد و صنایع شیمیایی، ویترینی آنلاین و دائمی برای مواد و محصولات شیمیایی تهیه کرده و آن را در اختیار تامین کنندگان جهت عرضه به مصرف کنندگان قرار داده‌ایم. همچنین با انتشار آخرین اخبار و اطلاعیه‌های صنایع شیمیایی، سعی کرده‌ایم تا نقشی هر چند کوچک در به روز بودن اطلاعات شما و سایر مخاطبین گرامی داشته باشیم.
   علاوه بر موارد ذکر شده ما در شیمی بازار با درج آگهی‌های فروش ویژه و همچنین آگاهی رسانی در زمینه فرصت‌های ویژه خرید مواد شیمیایی سعی در برقراری ارتباطی موثر و مستقیم بین خریدار و فروشنده کرده‌ایم.

   کجای راه هستیم؟
   ما در شیمی بازار علاوه بر شرکت در نمایشگاه‌‌های متعدد، برگزاری نشست‌های تخصصی، رویداد و سمینارهای مواد و صنایع شیمیایی، ویترینی آنلاین و دائمی برای مواد و محصولات شیمیایی تهیه کرده و آن را در اختیار تامین کنندگان جهت عرضه به مصرف کنندگان قرار داده‌ایم. همچنین با انتشار آخرین اخبار و اطلاعیه‌های صنایع شیمیایی، سعی کرده‌ایم تا نقشی هر چند کوچک در به روز بودن اطلاعات شما و سایر مخاطبین گرامی داشته باشیم.

   مدل تجاری ما چیست؟
   مدل تجاری ما فراهم آوردن بازاری آنلاین برای شرکت‌های فعال در صنعت مواد شیمیایی است برای اینکار از شرکت‌ها حق عضویت دریافت کرده و هیچ گونه دخالتی در خرید و فروش محصولات و مواد شیمیایی انجام نداده و پورسانتی نیز برای آن دریافت نخواهیم کرد و البته مسئولیت تحویل به موقع مواد شیمیایی و کیفیت آن بر عهده شرکت ارائه دهنده خواهد بود.

   در آینده‌ای نزدیک چه خواهیم کرد؟
   هدف مجموعه شیمی بازار در آینده نزدیک، مطرح شدن به عنوان بازاری معتبر در سطح جهانی است. همچنین توسعه و بهبود شرایط بازار داخلی (از نظر قابلیت ارائه محصولات و اطلاع رسانی در مورد آن‌ها) نیز از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و در دستور کار قرار دارد. اهداف مهم دیگر شیمی بازار به شرح زیر خواهد بود:
   - برگزاری سمینارها جهت افزایش آگاهی مصرف کنندگان
   - برگزاری کنفرانس‌ها برای ارتباط بیشتر تامین کنندگان و خریداران
   - برقراری و توسعه ارتباط بیشتر با شرکت‌های داخلی و خارجی
   - افزایش عرضه کنندگان مواد شیمیایی و فراهم کردن بستری پویا و مناسب برای مراجعه خریداران
   - امکان معرفی مواد و محصولات به زبان های دیگر
   - فراهم آوردن زیرساخت‌های لازم برای وارد شدن به بازار جهانی


   مجموعه شیمی بازار با امید درخشش کشور ایران در زمینه صنایع شیمیایی به راه خود تا رسیدن به بلندترین قله‌های این عرصه ادامه خواهد داد و از شما فعالان و دلسوزان این صنعت تقاضا دارد تا ما را در این مسیر پر افتخار همراهی کنید.
   فرم استعلام قیمت
   ثبت اطلاعات
   logo-samandehi