محصولات
  شرکت ها

   شیمی بازار

   شرکت ها

   آویکم

   آویکم


   سال تاسیس : 1394
   کشور : ایران
   شهر : تهران
   مدیر : آقای فرشید فرزنگان
   زمینه فعالیت : تامین کننده, وارد کننده, بازرگانی
   حوزه صنعت : کود و سم, چسب، رنگ و رزین

   معرفی مجموعه


   AVICHEM با هدف انجام فعالیت های مدرن بازرگانی به صورت حرفه ای و بر پایه تجارت بیش از دو دهه سهامداران آن در زمینه تولید،کاربری و تامین انواع مواد شیمیایی مورد نیاز صنایع مختلف به هدف دستیابی به اعتبار و منافع مشروع اقتصادی، با گردآوری یک تیم مجرب و با سابقه از افراد موفق و شاخص گروه های کاری مختلف، فعالیت های بازرگانی را در دستور کار خود قرار داده است. موضوع فعالیت در یک نگاه کلی عبارت است از: 

   1. انجام فعالیت های اقتصادی (صنعتی، تولیدی و خدماتی) بالاخص بازرگانی به صورت واردات و صادرات برای شرکت های داخلی و خارجی (به ویژه در حوزه مواد شیمیایی)
   2. انجام فعالیت های بازرگانی در سایر حوزه های مطرح از جمله مواد مورد نیاز صنایع کشاورزی، خوراک دام، آبزیان و ...
   3. تهیه مواد شیمیایی مورد مصرف صنایع رزین، رنگ و پوشش (از جمله رنگ های ساختمانی، خودرو، ضدخوردگی و ...)
   4. بازرگانی مواد شیمیایی مورد نیاز صنایع شوینده، پاک کننده، رنگ و رزین
    اطلاعات دقیق و شناخت میدانی مدیران این شرکت از نیازمندیها، فرایندها و الزامات صنایع مختلف و برخورداری از زیرساختهای لازم شامل تجربه موفق بین المللی، روابط تجاری مستحکم داخلی و خارجی، دسترسی به منابع و تامین کنندگان معتبر و نیز کارشناسان بسیار متخصص فنی و بازرگانی AVICHEM را در مسیر تدارک و تامین بسیاری از اقلام مهم،کلیدی و استراتژیک مورد نیاز کشور توانمند ساخته است.

   در همین راستا گروه های کاری مختلف در کشورهای اوکراین، آلمان، اسپانیا، ترکیه،چین و هندوستان فعال شده اند و دفاتر طرف های AVICHEM در کشورهای مذکور آماده ارائه خدمات بازرگانی به صورت صادرات و واردات می باشند. 

   مواد اولیه


   ارسال استعلام برای تامین کننده


   جهت استفاده از این بخش لطفا با اکانت خود وارد سایت شوید.
   فرم استعلام قیمت
   ثبت اطلاعات
   logo-samandehi